Audi MMI   Giriş   Sürücüler/Bağlantılar  Audi müzik arayüzü
Aşağıdaki araçlar için geçerlidir: Audi müzik arayüzü ve AV-adaptör kablosu/3,5 mm yassı soket-adaptör kablosu ile
Ortam modu bağlı olan çalma cihazı üzerinden başlatılır ve kumanda edilir .
Ön koşul: Torpido gözü açık olmalıdır.
AV adaptör kablosu üzerinden
AV adaptör kablosunu* -11- Şekil 1 Audi müzik arayüzüne bağlayın
Taşınabilir yayın cihazını Audi müzik arayüzüne bağlayın . Ses/Video yayını, aracınızın ses sistemi üzerinden başlayacak.
3,5 mm yassı soket adaptör kablosu üzerinden bağlanması
3,5 mm yassı soket adaptör kablosunu* -7- Şekil 1 Audi müzik arayüzüne bağlayın
3.5 m yassı soketi taşınabilir yayın cihazının kulaklık fişine takın. Ses yayını, aracınızın ses sistemi üzerinden başlayacak.
Kaynak olarak önceden Audi müzik arayüzü seçilmişse 3,5 mm yassı soket/AV adaptör kablosunun veya taşınabilir çalma cihazının 3,5 mm yassı soket/AV adaptör kablosuna takılması ve çıkartılması sırasında sesler oluşabilir. Parazit sesini yok etmek için taşınabilir çalma cihazını takmadan/çıkarmadan önce ya Mute fonksiyonuna ya da başka bir ses kaynağına (örneğin Radyo Link) geçin.
Not
Taşınabilir yayın cihazının ses seviyesini maksimum seviyenin yaklaşık %70'i kadar ayarlamanızı tavsiye ederiz. Ses seviyesi (örneğin radyo ses seviyesine) adapte edilebilir Link.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .