Audi MMI   Navigasyon   Navigasyon  Hedef girme
Aşağıdaki araçlar için geçerlidir: Yön bulma sistemine sahip
Özel hedefler, giriş alanında tek hedef girişi sırasında seçilebilir. Yedi arama alanı sunulmuştur.
Ön koşul: Yön bulma modu açık olmalıdır Link.
Rota rehberi Şekil 1 kumanda düğmesine basın.
Kumanda düğmesini Özel hedefler Şekil 1 bölümüne çevirin ve kumanda düğmesine basın. MMI ekranında özel hedefler için arama bölgesi listesi görünür.
Kumanda düğmesini örn. Önemli özel hedefler bölümüne çevirin ve kumanda düğmesine basın.
Kumanda düğmesini bir kategoriye, örneğin En yakın park alanı gelene kadar çevirin ve kumanda düğmesine basın. MMI ekranında örn. park alanlarının listesi görünür. Ayrıca oklarla yönler ve araç konumunun özel hedeften uzaklığı gösterilir.
Kumanda düğmesini görüntülenen önemli bir özel hedefe çevirin ve kumanda düğmesine basın. MMI ekranında özel hedef ayrıntıları gösterilir.
Rota rehberini başlatmak için kumanda düğmesini Rota rehberini başlat alanına çevirin ve kumanda düğmesine basın. MMI ekranında rota kriterleri ve ardından bir harita gösterilir.
Aşağıdaki arama alanları mevcuttur:
Önemli özel hedefler
Bu fonksiyonla örneğin en yakın park olanağına yönlenirsiniz. Özel hedefler araca olan mesafelerine göre sıralanır.
İsmi güncel ülkede ara
Hızlı metin yazmada özel hedefin ismi girilir. Özel hedef araç konumundan ve yön bulma hedefinden bağımsızdır. Bu fonksiyon önceden bilinen bir özel hedefi aramak için uygundur. Arama alanı güncel ülke ile ilgilidir.
Lokasyonun çevresi
Özel hedefler farklı sınıflardan seçilebilir. Bu fonksiyon örn. ara durak planlaması için uygundur. Özel hedef, araç konumu çevresinde bulunur.
Hedef/ara hedef çevresi
Bu fonksiyonla örn. varış yerinde bir otel bulabilirsiniz. Özel hedefler farklı sınıflardan seçilebilir. Özel hedef girilen sürüş hedefi çevresinde bulunur.
Rota boyunca
Rota boyunca özel hedefler sadece rota rehberi aktifken seçilebilir. Özel hedef doğrudan veya hesaplanan rotada veya rota yakınında bulunur.
Yeni şehirde
Hızlı metin yazmada şehrin ismi girilir. Özel hedefler farklı sınıflardan seçilebilir. Bu fonksiyon yön bulma hedefinden bağımsız olarak bir şehirde özel hedefler arama için uygundur.
Tüm ülke
Özel hedef ya isim üzerinden aranır ya da farklı sınıflardan seçilir. Özel hedef araç konumundan ve yön bulma hedefinden bağımsızdır. Bu fonksiyon ile örn. seçilen ülkede bir havaalanına yönlendirilebilirsiniz.
Not
  • Arama bölgelerindeki Önemli özel hedefler ve Lokasyon çevresi gibi özel hedefler önce hava hattına göre (ok dolu değil) güncel olan bulunduğunuz nokta tarafından düzenlenir. Araç konumunun özel hedefe olan gerçek mesafesi otomatik olarak güncellenir (okun içi dolu).
  • Harfler/karakterler çok olduğu için, MMI ekranında tam olarak gösterilemeyen liste kayıtları vardır. Bu liste kayıtlarını kumanda düğmesi ile seçerseniz, kısa bir süre sonra otomatik olarak seçilen kayda dair ayrıntılı bilgilerin olduğu Pop-up açılır.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .