Audi MMI  Kullanım  Genel bakış
Audi çoklu medya arayüzü, kısaca MMI, Audi aracınızda farklı iletişim, Navigasyon* ve eğlence sistemlerini bir araya toplar.
MMI'yi MMI kullanım ünitesi çok fonksiyonlu direksiyon simidi* veya sesli diyalog sistemi* üzerinden kullanabilirsiniz Şekil 1.
Not
  • Bu Kullanım Kılavuzunda sadece MMI bileşenlerinin tanımlanmış olduğuna dikkat edin. Aracınızın kullanımı ile ilgili daha geniş bilgileri aracınızın kullanım kılavuzundan alabilirsiniz.
  • Bu kullanım kılavuzu basım kapanışına kadar araçta bulunan Donanım kapsamını açıklamaktadır. Burada açıklanan donanımların bazıları ya daha ileri bir tarihte piyasaya sürülecektir ya da belirli ülke pazarlarında mevcuttur.
  • Sağdan direksiyonlu* araçlarda, sistem bileşenlerinin düzeni Şekil 1 şekilde gösterilenlerden kısmen sapabilir. Kullanım öğeleri sembolleri aynıdır.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .