Audi MMI  Navigasyon  Yönlen  Hedef girme
İnternetten özel hedefler arayın.
Ön koşul: Audi bağlantı hizmetleri için ön koşullar yerine getirilmiştir Link.
Şunları seçin: NAV tuşu > Kumanda tuşu Rota rehberi > Online hedefler.
  • Lokasyon/hedef/ara hedef çevresinde Google™ arama1): Lokasyon çevresinde Google arama veya hedef/ara hedef çevresinde Google arama alanını seçip onaylayın. Bir arama kelimesi örn. restoran girin ve OK ile onaylayın. Bir özel hedef > Rota rehberini başlat alanını seçin ve onaylayın.
  • Yeni bir şehirde Google™ arama1): Yeni bir şehirde Google arama > şehir arama alanını seçip onaylayın. Bir şehir ismi girin ve girişi OK ile onaylayın. Bir arama kelimesi örn. restoran girin ve OK ile onaylayın. Bir özel hedef > Rota rehberini başlat alanını seçin ve onaylayın.
  • myAudi Account hedeflerini çağırma2): myAudi Account hedeflerini çağır alanını seçip onaylayın. myAudi Account myAudi-PIN kodunu girin. myAudi Account içinde kayıtlı numaralar görüntülenir. myAudi-PIN girişi sadece bir defalığına gereklidir. myAudi-PIN'ı aracı Account'a kaydettikten sonra myAudi Account'dan alabilirsiniz. Bir kaydı seçin ve onaylayın. Bir özel/iş navigasyon hedefi > Rota rehberini başlat alanını seçin ve onaylayın.
Hedef ayrıntıları menüsünde çevrimiçi hedeflerin ek bilgileri görüntülenebilir.
Not
  • myAudi Account ile ilgili diğer bilgileri www.audi.com/myAudi adresinde bulabilirsiniz.
  • Audi connect bilgileri bölümündeki bilgileri dikkate alın Link.
1) Baskı aşamasındaki sunucu.
2) Ön koşul: www.audi.com/myAudi adresinde myAudi Account kaydına sahip olmalısınız myAudi Account araca takılı olmalı ve bir hedef kaydedilmiş olmalıdır.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .