►Audi A3 Cabriolet  ►Bestuurdersruimte  ►Instrumenten en controlelampjes  ◀Controlelampjes
Als het controlelampje brandt, is er een lamp uitgevallen. De aanwijzing voor de bestuurder geeft de positie van het lampje aan.
Het lampje direct laten vervangen.
Wagenverlichting: systeemstoring!
Er is sprake van een storing in de koplampen of de lichtschakelaar. Op korte termijn naar een (Audi-)specialist rijden en de storing laten verhelpen.
ATTENTIE!
  • Gloeilampjes staan onder druk en kunnen kapotspringen, als ze worden vervangen - gevaar voor verwondingen!
  • Bij gasontladingslampen* (xenonlicht) moet met het hoogspanningsgedeelte deskundig worden omgegaan - levensgevaar!

Alle afbeeldingen, logo's en teksten zijn eigendom van Audi ©. Deze website heeft geen relatie met het bedrijf Volkswagen - Audi Spanje of een van haar dochterondernemingen ter wereld. Meer informatie.