Bu Onboard kullanım kılavuzu aracın kullanımı ile ilgili önemli bilgiler, ipuçları, öneriler ve uyarılar içerir. Bu Onboard kullanım kılavuzunun, basılmış olan işletim kılavuzunun yerine geçmediğini unutmayın. Onboard kullanım kılavuzu yalnızca trafik şartları uygun olduğu zamanlarda kullanılır.
Bu Onboard kullanım kılavuzu basım kapanışına kadar araçta bulunan Donanım kapsamını açıklamaktadır. Burada açıklanan donanımların bazıları ya daha ileri bir tarihte piyasaya sürülecektir ya da belirli ülke pazarlarında mevcuttur.
Bu Onboard kullanım kılavuzunun bazı bölümleri tüm araçlar için geçerli değildir. Bu durumda bölüm başlangıcında geçerlilik alanı belirtilmiştir, örn. Şu araçlar için geçerlidir: Bağımsız kaloriferli". Bu tip opsiyonel donanımlar bir yıldız *" ile belirtilmiştir.
Şekillerin ayrıntıları aracınızla aynı olmayabilir ve sadece temsili gösterim olarak algılanmalıdır.
İçindekiler bu kullanım kılavuzunda tanımlanan tüm konuların bir sıra takip ederek verilmesinden oluşur. Alfabetik olarak düzenlenen Anahtar kelimeler dizini başlangıç sayfasından çağrılabilir.
Sol", sağ", ön", arka" gibi tüm yön bilgileri aracın seyir yönüne göredir.
Tescilli markalar bir ® ile belirtilmiştir. Bu işaretin olmaması, kavramların istenildiği gibi kullanılabileceği anlamına gelmez.
Diğer açıklamalar veya konulara ilişkin çapraz yönlendirmeler bu sembolle Link gösterilir. Aşağıdaki semboller sizi bilgilere yönlendirir.
Ayrıca metinde güvenlik uyarısına dikkat çekmek için, sık sık gösterilen bir dikkat işareti DİKKAT! bulabilirsiniz.
DİKKAT!
Bu sembole sahip metinler güvenliğinize yönelik bilgiler içerir ve sizi olası kaza ile yaralanma tehlikeleri konusunda uyarır.
Dikkat!
Bu sembole sahip metinler aracınızda meydana gelebilecek olası hasarlara karşı sizi uyarır.
Çevre bilgisi
Bu sembole sahip metinler çevrenin korunmasına dair bilgiler içerir.
Not
Bu sembole sahip metinler ek bilgiler içermektedir.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .