Bu Onboard kullanım kılavuzu aracın kullanımı ile ilgili önemli bilgiler, ipuçları, öneriler ve uyarılar içerir. Bu Onboard kullanım kılavuzunun, basılmış olan kullanım talimatının yerine hiçbir durumda geçmediğini unutmayın. Onboard kullanım kılavuzunu, yalnızca trafik şartları uygun olduğunda kullanabilirsiniz.
Bu Onboard kullanım kılavuzu basım kapanışına kadar araçta bulunan Donanım kapsamını açıklamaktadır. Burada açıklanan donanımların bazıları ya daha ileri bir tarihte piyasaya sürülecektir ya da belirli ülke pazarlarında mevcuttur.
Bu Onboard kullanım kılavuzunun bazı bölümleri tüm araçlar için geçerli değildir. Bu durumda bölüm başlangıcında geçerlilik alanı belirtilmiştir, örneğin Şu araçlar için geçerlidir: Bağımsız kaloriferli". Ayrıca opsiyonel veya araca özgü donanımlar bir yıldız *" ile işaretlenmiştir.
Şekillerin ayrıntıları aracınızla aynı olmayabilir ve sadece temsili gösterim olarak algılanmalıdır.
İçindekiler bu kullanım kılavuzunda tanımlanan tüm konuların bir sıra takip ederek verilmesinden oluşur. Alfabetik olarak düzenlenen Anahtar kelimeler dizini başlangıç sayfasından çağrılabilir.
Sol", sağ", ön", arka" gibi tüm yön bilgileri aracın seyir yönüne göredir.
Tescilli markalar bir ® ile belirtilmiştir. Bu sembolün bulunmaması, içeriğin izinsiz kullanılabileceği anlamına gelmez.
Diğer açıklamalar veya konulara ilişkin çapraz yönlendirmeler bu sembolle Link gösterilir. Aşağıdaki semboller sizi notlara yönlendirir.
Ayrıca metinde güvenlik notuna dikkat çekmek için, sık sık gösterilen bir dikkat işareti DİKKAT! bulabilirsiniz.
DİKKAT!
Bu sembole sahip metinler güvenliğinize yönelik bilgiler içerir ve sizi olası kaza ile yaralanma tehlikeleri konusunda uyarır.
Dikkat!
Bu sembole sahip metinler aracınızda meydana gelebilecek olası hasarlara karşı sizi uyarır.
Çevre bilgisi
Bu sembole sahip metinler, çevrenin korunmasına dair bilgiler içerir.
Not
Bu sembole sahip metinler faydalı ek bilgiler içerir.