Audi MMI   Giriş   Sürücüler/Bağlantılar  Audi müzik arayüzü
Aşağıdaki araçlar için geçerlidir: Audi müzik arayüzüne ve iPod adaptör kablosuna (artı) sahip
Ön koşul: Torpido gözü açık olmalıdır.
iPod adaptör kablosunu (artı)* -6- Şekil 2 iPod'a bağlayın.
iPod soketini çıkartmak için düğmelere -1- Şekil 1 aynı anda basarak kilidi açın ve soketi dikkatlice iPod'dan çıkartın -2-
iPod pili, iPod Audi music arayüzüne bağlı olduğu ve kontak açık olduğu sürece iPod adaptör kablosu (artı)* üzerinden şarj edilir. Önce adaptör kablosunun Audi müzik arayüzüne bağlanmasına ve ardından taşınabilir yayın cihazının Audi müzik arayüzüne bağlanmasına dikkat edin.
Bazı iPod kullanım olanakları Audi müzik arayüzü tarafından desteklenmez, örn. müzik parçalarının değerlendirilmesi, Cover Flow veya parçaların On-the-go" yayın listesine eklenmesi gibi. iPod kullanım olanakları Cover göstergesi ve Video oynatma sadece iPod artı adaptör kablosu* (kırmızı işaret) tarafından desteklenir.
Bazı iPod sürümleri (örn. iPod shuffle) iPod adaptör kablosuna (artı)* bağlanamaz. İsteğe bağlı 3,5 mm ince yassı soketli adaptör kablosu* ile bu cihazlar, taşınabilir yayın cihazı olarak bağlanabilir Link.
Desteklenen cihaz bilgilerini www.audi.de/mp3 (www.audi.com/bluetooth) altında veya Yetkili Servislerde bulabilirsiniz.
Not
  • iPod/iPhone/iPad üzerinden ses yayını parazitlerini önlemek için Bluetooth Audioplayer* kısmını kullanmadığınızda Bluetooth Audioplayer fonksiyonunu kapalı Link konumuna getirin.
  • Bir iPod bağlantısı için sadece kırmızı veya mavi işaretli iPod adaptör kablosunu (artı)* kullanın.
  • Video yayını için iPod'a opsiyonel AV adaptör kablosu* Link ile Audi müzik arayüzüne bağlayabilirsiniz. İPod'u AV adaptör kablosuna* bağlamak için bir Apple AV kablosu gereklidir. Apple AV-Kablosuna ilişkin ayrıntılı bilgileri, İPod kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.
  • iPod ile ilgili sorunlar MMI üzerinden kullanımı da etkiler. Lütfen bu tür durumlarda iPod'unuzu geri çekin (bkz. iPod Kullanım Kılavuzu).
  • iPod kullanımına dair önemli bilgileri iPod kullanım kılavuzundan öğrenin.
  • iPod yazılımını her zaman güncel tutmanızı öneririz.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. .